Rowerowe Mistrzostwa Warszawy Szkół Podstawowych 2024

Strona główna » Rowerowe Mistrzostwa Warszawy Szkół Podstawowych 2024

W imieniu Warszawskiego Klubu Kolarskiego, partnera kampanii Rowerowy Maj 2024, serdecznie zapraszamy do udziału w Rowerowych Mistrzostwach Warszawy Szkół Podstawowych 2024.
W ramach wydarzenia planowane są zarówno starty indywidualne dla roczników 2009-2013 jak i sztafety dla reprezentacji szkolnych (5 zawodników, po jednym z każdego rocznika, w tym co najmniej dwie dziewczynki).
Udział jest bezpłatny.
Dla zwycięzców przewidziane są nagrody!
Sponsorami nagród są WOOM, Reakcja Łańcuchowa i ABUS.
Zawody odbędą się 19 czerwca 2024 r.
Miejsce: Warszawa, Wola, Park Moczydło (tuż przy stacji metra Księcia Janusza)
Uczestnicy: dzieci i młodzieży z klas 4-8
Na miejscu będzie możliwość skorzystania z serwisu rowerowego, który organizuje Reakcja Łańcuchowa.

Zgłoszenia online można wysyłać najpóźniej do 12 czerwca 2024 r.  poprzez stronę

Zawody będą mieć rangę Mistrzostw Warszawy, co pozwala na uzyskanie dodatkowych punktów za wyniki sportowe przy aplikowaniu do szkoły średniej.
Stosowne zaświadczenie będzie wydawał na życzenie Mazowiecko-Warszawski  Związek Kolarski!