Strona główna » Udział Pocztu Sztandarowego w uroczystości zakończenia obchodów 79. rocznicy Powstania Warszawskiego

Udział Pocztu Sztandarowego w uroczystości zakończenia obchodów 79. rocznicy Powstania Warszawskiego 2 października 2023 r. o godz. 18, pod pomnikiem Mokotów Walczący 1944 w parku gen. Gustawa Orlicz-Dreszera. Nastąpiło opuszczenie flagi państwowej, przeniesienie Ognia pamięci do Grobu Nieznanego Żołnierza, a także wyłączenie iluminacji pomnika Mokotów Walczący 1944. Wraz z uczniami byli: Dyrektor Szkoły – Elżbieta Rutkowska, nauczyciel – Bartosz Sałaj. Pani Dyrektor w imieniu społeczności szkolnej złożyła przy pomniku wieniec.