Sukces ucznia

Strona główna » Sukces ucznia

Z przyjemnością informujemy, że uczniowi klasy 6d, Dominikowi Findeisenowi, zostało przyznane stypendium ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2022/2023.

Sukcesy Dominika:

– XVIII Olimpiada Matematyczna Juniorów.
Organizator: Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej.
Tytuł Laureata I stopnia.

– XVII Olimpiada Informatyczna Juniorów.
Organizator: Fundacja Rozwoju Informatyki
Tytuł finalisty.

– Konkurs przedmiotowy z matematyki  Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Tytuł laureata.

– Konkurs przedmiotowy z informatyki Mazowieckiego Kuratora Oświaty logia.
Tytuł laureata.

– wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

– XVII edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BÓBR, kategoria Benjamin
Tytuł laureata I miejsca  (maksymalna liczba punktów)

– Uczeń został zakwalifikowany i bierze czynny udział w programie ZDOLNI Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci, w tym w obozach interdyscyplinarnych Funduszu.

– Uczeń został zakwalifikowany i wziął udział w Obozie Naukowym Olimpiady Matematycznej Juniorów przygotowującym do udziału w Olimpiadzie Matematycznej dla liceów.

– Szóste miejsce w Polsce (58. na świecie) w międzynarodowym konkursie Naboj Junior, w rywalizacji drużynowej, wraz z trzema innymi uczniami naszej Szkoły.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!