Strona główna » Sport » UKS „KONTRA”

UKS "KONTRA"

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KONTRA”

UKS „KONTRA” powstał z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego, rodziców dzieci, trenerów i innych osób związanych zawodowo i amatorsko ze sportem, po zdobyciu przez drużynę szkolną pierwszego miejsca w WOM w piłce ręcznej chłopców w roku 2003.

Klub został wpisany do ewidencji uczniowskich klubów sportowych Urzędu m.st. Warszawy pod nr 333 w roku 2003. Członkami naszego stowarzyszenia są dzieci i młodzież warszawska. Obecnie szkoleniem objętych jest około 50 osób w trzech kategoriach wiekowych. Od początku naszej działalności współpracujemy ze Szkołą Podstawową nr 336 i Gimnazjum nr 94 w Warszawie.

Nasza działalność obejmuje prowadzenie szkolenia w piłce ręcznej, organizację zgrupowań sportowych i turniejów w różnych kategoriach wiekowych oraz udział we współzawodnictwie sportowym.

Od 2010 roku klub rozpoczął szkolenie również w sekcji lekkiej atletyki.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY: www.ukskontra.pl