Przejdź do treści

Dzień Dziecka w świetlicy

Strona główna » Dzień Dziecka w świetlicy

     W dniach 1 i 2 czerwca w świetlicy ,, Kolorowa’’ odbyły się obchody Dnia Dziecka. Z tej okazji wychowawcy świetlicy przygotowali dla dzieci wiele atrakcji i ciekawych zabaw. Na początku odbyła się muzyczna rozgrzewka, która stanowiła przygotowanie do zabaw i aktywności ruchowych. Na uczestników czekały: slalom z paletkami i piłeczkami, tor przeszkód, zabawy z chustą animacyjną, kącik Małego Artysty, malowanie twarzy, kolorowo- brokatowe tatuaże oraz zabawy z balonami i bańkami mydlanymi. Wspólnej zabawie towarzyszyły przeboje muzyki dziecięcej,  które wprawiły wszystkich w doskonały nastrój. Na zakończenie imprezy dzieci zostały poczęstowane słodkim poczęstunkiem. Było wesoło, kolorowo i radośnie. Już dziś czekamy na kolejne spotkanie za rok!

Wychowawcy świetlicy

Przejdź do treści