Wyniki Szkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej

Strona główna » Wyniki Szkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej

9 maja odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. W wydarzeniu wzięło udział dziewiętnastu młodych artystów. Oprócz angielskiego można było usłyszeć takie języki jak ukraiński czy czeski. Warunkiem było zaśpiewanie solo lub w duecie utworu w języku innym niż rodzimy.
Pierwszą nagrodę w kategorii klas starszych zdobył Łukasz Konopka z piosenką My way z repertuaru Franka Sinatry. W klasach 1-3 wygrała Adrianna Jaszuk, która zaśpiewała The show Lenki. Ada zdobyła również pierwsze miejsce w konkursie dzielnicowym o tej samej tematyce. Konkurs dzielnicowy zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 399.
Jury przyznało też sześć nagród drugiego stopnia oraz drobne upominki za udział. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy. Nagrody zostały ufundowane przez Szkołę Języków Obcych Sokrates oraz Radę Rodziców.
Zachęcamy uczniów do udziału w kolejnych konkursach piosenki, nauki języków oraz szlifowania swoich umiejętności w szkolnym chórze.