Przejdź do treści

Podsumowanie Dnia Otwartego dla przyszłorocznych klas I i oddziału przedszkolnego

  • przez

Drodzy Rodzice i  Opiekunowie,

Dziękujemy za liczne przybycie na Dzień Otwarty dla przyszłych uczniów klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. Miło nam było gościć przyszłych uczniów Szkoły Podstawowej nr 336 i Szkoły Podstawowej nr 405.

W obu szkołach pod koniec sierpnia planowane są zebrania rodziców dzieci przyjętych do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego. Prosimy śledzić informacje w ostatnich dniach sierpnia na stronie szkoły sp336.ursynow.warszawa.pl (informacja dotyczyć będzie Szkoły Podstawowej nr 336 i Szkoły Podstawowej nr 405).

Dla Państwa, którzy nie mogli wraz z dziećmi przybyć na Dzień Otwarty, udostępniamy prezentację, która była przedstawiona i omówiona na spotkaniu.

Zapraszamy do naszych szkół w nowym roku szkolnym😊

Prezentacja 2023 Szkoła Podstawowa nr 336.pdf 

Skip to content